Skríningové testovanie v obci Dubník - výsledky (13 a 14.2.2021)

Skríningové testovanie v obci Dubník - výsledky

Vážení občania,

Testovania obyvateľov v zmysle Covid automatu sa v dňoch 13.02.2021 a 14.02.2021 zúčastnilo 680 občanov vrátane tých, ktorí nemajú v obci trvalý pobyt. Percentuálny podiel pozitívne testovaných osôb z celkového počtu otestovaných vzoriek bol 0,44 %. Pozitívnych prípadov z našich občanov bolo 3.

Chceme sa poďakovať všetkým za bezproblémový priebeh testovania, zúčastneným zdravotníkom, príslušníkom ozbrojených síl, zamestnancom obce a všetkým dobrovoľníkom za dobre vykonanú náročnú prácu a ich ľudský prístup. Poďakovanie patrí aj všetkým občanom, ktorí sa zúčastnili testovania, za disciplinovanosť, ohľaduplnosť a dodržiavanie odporúčaného časového harmonogramu, vďaka čomu testovanie prebiehalo priebežne.Chceme poprosiť všetkých, aby sme boli aj naďalej opatrní a zodpovední.

Tisztelt polgártásak,

Sikeresen elvégeztük közösségünkben a lakosság szűrővizsgálata a COVID - 19 betegségre. 2021. február 13-án és 14-én 680 állampolgár vett részt a teszten, köztük azok is, akiknek nincs állandó lakóhelye községünkben. A pozitívan tesztelt személyek száma 3, százalékos aránya a vizsgált minták teljes számából 0,44%. Köszönetet szeretnénk mondani mindenkinek a tesztek zavartalan lebonyolításáért. főleg az egészségügyi dolgozóknak, katonaságnak, közösségi hivatal alkalmazottainak és minden önkéntesnek a jól elvégzett igényes munkájukat és emberi hozzáállásukat. Köszönet illeti mindazokat a polgárokat is, akik részt vettek a teszten, fegyelmezettségükért, megfontolásukért és az ajánlott menetrend betartásáért, amelynek köszönhetően a teszt folyamatosan zajlott. Arra szeretnénk kérni mindenkit, hogy maradjon óvatos és felelősségteljes.

Vytvorené: 16. 2. 2021
Posledná aktualizácia: 16. 2. 2021 9:41