Skríningové testovanie v obci Dubník - výsledky

Výsledky skríningového testovania v obci Dubník (23 - 24.01.2021)

Vážení občania,

celoplošné skríningové testovanie obyvateľov na ochorenie COVID - 19 v našej obci je úspešne za nami.

V dňoch 23.01.2021 a 24.01.2021 sa testovania zúčastnilo 685 občanov vrátane tých, ktorí nemajú v obci trvalý pobyt. Percentuálny podiel pozitívne testovaných osôb z celkového počtu otestovaných vzoriek bol 1,17 %. Pozitívnych prípadov bolo 8.

Chceme sa poďakovať všetkým za bezproblémový priebeh testovania. Ďakujeme zdravotníkom, príslušníkom ozbrojených síl, zamestnancom obce a všetkým dobrovoľníkom za dobre vykonanú náročnú prácu a ich ľudský prístup. Poďakovanie patrí aj všetkým občanom, ktorí sa zúčastnili testovania, za ich disciplinovanosť, ohľaduplnosť a dodržiavanie odporúčaného časového harmonogramu, vďaka čomu testovanie prebiehalo priebežne.

Chceme poprosiť všetkých, aby sme boli aj naďalej opatrní a zodpovední.

Tisztelt polgártásak,

Sikeresen véget ért községünkben a lakosság országos szűrővizsgálata a COVID - 19 betegségre.

2021. január 23-án és 24-én 685 állampolgár vett részt a teszten, köztük azok is, akiknek nincs állandó lakóhelye községünkben. A pozitívan tesztelt személyek száma 8, százalékos aránya a vizsgált minták teljes számából 1,17%.

Köszönetet szeretnénk mondani mindenkinek a tesztek zavartalan lebonyolításáért. Köszönjük az egészségügyi dolgozóknak, katonaságnak, községi hivatal alkalmazottainak és minden önkéntesnek az elvégzett igényes munkájukat és emberi hozzáállásukat. Köszönet illeti mindazokat a polgárokat is, akik részt vettek a teszten, fegyelmezettségükért, megfontolásukért és az ajánlott menetrend betartásáért, amelynek köszönhetően a teszt folyamatosan zajlott.

Arra szeretnénk kérni mindenkit, hogy maradjon óvatos és felelősségteljes.

Vytvorené: 25. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 25. 1. 2021 14:53